17. MEMORIJALNI MALONOGOMETNI
TURNIR "MARIO BABIĆ"
12. i 13. lipanj 2010 godine
sportski tereni Centra za odgoj i obrazovanje, Zagreb - Zagorska cesta 14.
Sudionici turnira 2010.
Raspored subota 12.06.10. pretkola
Legenda: C ekipe iz pretkola
pretkolo | satnica | utakmica | rezultat |
---|---|---|---|
C1 | 8,30-9,05 | Noa-Rama | 0:1 |
C2 | 9,10-9,45 | Asfalti Zelenika-Župa sv.Marko Križevčanin | 0:3 |
C3 | 9.50-10.25 | Kod tete Marte-WBT | 4:2 |
10.30 svečano otvaranje turnira
pretkolo | satnica | utakmica | rezultat |
---|---|---|---|
C4 | 10,40- 11,15 | Udruga Roma-Palir | 0:6 |
C5 | 11,20- 11,55 | Auto salon Lucija-Ciglenica | 5:4/1:1 |
C6 | 12,00- 12,35 | Tom Amor-Isap auspuhi | 1:3/1:1 |
C7 | 12,40- 13,15 | Tehnokonstrukt-CB Kika | 3:4/2:2 |
C8 | 13,20- 13,55 | UBDR Trešnjevka Jarun-Aqua viva | 2:0 |
Raspored subota 12.06.10 glavni turnir
satnica | utakmica | rezultat |
---|---|---|
14,00-14,35 | Župa sv.Josip-Rama(C1) | 0:4 |
14,40-15,15 | Gladijator-Župa sv.Marko Križevčanin(C2) | 2:0/0:0 |
15,20-15,55 | My Caffe-Kod tete Marte (C3) | 5:1 |
16,00-16,35 | SC Našice-Palir (C4) | 2:1 |
16,40-17,15 | FS Diego Groš-Auto salon Lucija (C5) | 2:5 |
17,20-17,55 | UBDR Trešnjevka Vedora-Isap auspuhi(C6) | 1:5 |
18,00-18,35 | Servis Candy Priglhoff-CB Kika(C7) | 3:1/1:1 |
18,40-19,15 | Udruga ratnika hrvatskog obrambenog rata-UBDR Trešnjevka Vedora(C8) | 3:2/1:1 |
Raspored nedjelja 13.06.10
satnica | utakmica | rezultat |
---|---|---|
12,30- 13,05 | Rama-Gladijator (I četvrtfinale) | 0:1 |
13,10-13,45 | My caffe –SC Našice (II četrvtfinale) | 3:0 |
13,50-14,25 | Auto salon Lucija-Isap auspuhi (III četrvtfinale) | 4:1 |
14,30-15,05 | Servis Candy Priglhoff-Udruga ratnika hrvatskog obrambenog rata (IV četrvtfinale) | 6:2 |
15,15-15,50 | Gladijator-My caffe (I polufinale) | 0:1 |
15,55 –16,30 | Auto salon Lucija-Servis Candy Priglhoff (II polufinale) | 3:1/1:1 |
16,50 –17,25 | Egzibicijska utakmica NK Hrvatski Dragovoljac veterani:Rama veterani 5:4/1:1 | |
17,30-18,10 |
Za treće mjesto Gladijator –servis Candy Priglhoff | 2:1 |
18,30 –19,15 | Finale My caffe-Auto salon Lucija | 3:1 |
Proglašenje pobjednika 2010
- pobjednik 17 turnira - My Caffe
- drugo mjesto - Auto salon Lucija
- treće mjesto - Gladijator
- Najbolji golman Blažević Miro /My caffe/
- Najbolji strijelac Jareb Dario /My caffe/
- Najbolji igrač Jareb Dario /My caffe/
Egzibiciona utakmica NK Hrvatski dragovoljac veterani:Rama veterani 5:4 /1:1/
Gosti turnira Robert Prosinečki i Josip Ćorak podijelili nagrade.
Ove godine gostovala na turniru ekipa iz Vukovara
Turnir 2010 fotogalerija
12. i 13. lipanj 2010 godine
sportski tereni Centra za odgoj i obrazovanje, Zagreb - Zagorska cesta 14.
Fotografije s ostalih turnira!